دکوراسیون اتاق کودک در کرج

دکوراسیون اتاق نوزاد در کرج

دکوراسیون اتاق نوزاد در کرج

دکوراسیون اتاق نوزاد در کرج

کودکان ما فرشته های زیبای خداوند هستند. آن ها لایقند که ما بهترین ها را برایشان فراهم کنیم. در اینجا نمونه های از بهترین ایده ها برای دکور اتاق نوزاد را می بینید.دکوراسیون اتاق نوزاد

برای دکوراسیون اتاق نوزاد اولین کار انتخاب تخت یا گهواره ای زیباست. در اتاق نوزاد از انواع اسباب بازی ها و تزئینات می توان برای زیبا سازی فضا استفاده کرد.

 

دکوراسیون اتاق خواب کودک

دکوراسیون اتاق خواب کودک، ماهیتی متفاوت با سایر فضاهای منزل دارد. از نظر علم دکوراسیون نیز درست نیست که دکوراسیون اتاق خواب کودک مشابه فضای نشیمن یا اتاق خواب اصلی و یا … باشد. چرا که روحیه ی کودک شاد و پر انرژی است و فضایی شاد و پر
انرژی را می طلبد. استفاده از رنگ های شاد می تواند پاسخ مناسبی به روحیه شاد کودک باشد. البته منظور ما از کودک، خردسال است چرا که نوجوان دختر و پسر نیازها، علایق و سلایقی دارند که باید در طراحی آنها را لحاظ نمود. در این بخش هم نمونه هایی از دکوراسیون با رنگ های متناسب کودک قرار داده شده است و هم نمونه هایی از اتاق خواب مطابق با سلیقه ی نوجوان پسر و هم چنین دختر.مطمئنا برای طراحی داخلی اتاق کودک رنگ های آبی، نارنجی، قرمز و … می تواند ترکیبی مناسب بسازد که در ادامه نمونه ی آن را خواهیم دید. برای نوجوان دختر استفاده از رنگ های خانواده ی صورتی و بنفش می تواند مناسب باشد و برای نوجوان پسر هم باید به سلیقه ی وی در انتخاب رنگ دکوراسیون و مبلمان توجه نمود.
شاید پیش خود فکر کنید دکوراسیون اتاق خواب کودک تان تنها در ابتدای طراحی فضا ممکن می باشد و دیگر کار از کار گذشته است. اما نکته همین جاست. حتی اگر دیواری های اتاق به رنگ سفید هستند، انتخاب مبلمان رنگارنگ و استفاده از دکوری های با رنگ های شاد و متناسب روحیه کودک می تواند فضایی شادتر برای او بسازد..

دکوراسیون اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک
دکوراسیون اتاق کودک

دکوراسیون داخلی در کرج

دیدگاهی وجود ندارد

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته شده است.