دکوراسیون آشپزخانه در کرج

دکوراسیون آشپزخانه در کرج

دکوراسیون آشپزخانه در کرج

دکوراسیون آشپزخانه در کرج

با وجود روش های بسیار زیاد در تزیین دکوراسیون آشپزخانه در کرج ، هر فردی می تواند راهی مناسب و عالی مطابق با سلیقه خودش برای تزیین فضا انتخاب کند. در این پست به معرفی ایده های جدید در طراحی آشپزخانه خواهم پرداخت که در حال حاضر تمام خانه دارهای علاقمند به ایده های خلاقانه و جدید در سرتاسر دنیا از آنها بهره می برند.

در طراحی آشپزخانه قبل از اینکه به نتیجه ای مطلوب برسیم باید برای خیلی چیزها برنامه ریزی کرده و خیلی چیزهای دیگر را در نظر داشته باشیم. بیشتر مواقع وجود راه ها و ایده های زیاد موجب سردرگمی ما می شوند. مثلا انتخاب سنگ یا صفحه روی کابینت خودش حکایتی جدا دارد، با وجود مدل های شیک چوبی، فلزی، کوارتزی، کورین و گرانیتی انتخاب مدل نهایی کاری سخت و چالش برانگیز است. از آنجایی که هماهنگی و هارمونی در دکوراسیون آشپزخانه حرف اول را می زند، در استفاده از مواد، رنگ ها و فرم های بکار رفته در دیزاین آشپزخانه باید بیش از هر جای دیگری دقت کنید. بررسی ایده های جدید در طراحی داخلی می تواند تا حدودی از این سردرگمی کم کند، در ادامه با این ایده ها آشنا می شویم در طراحی داخلی خانه های ایرانی , دکوراسیون شیک و زیبای آشپزخانه اهمیت بسیاری دارد. در طراحی های جدید انجام شده برای این فضا, از انواع مدل کابینت ها استفاده میشود. در این مطلب با جدیدترین طرح های دکوراسیون آشپزخانه ایرانی زیبا و شیک آشنامی شویم .جدیدترین طرح های آشپزخانه دکوراسیون ایرانی شیک آشپزخانه های ایرانی از جذابیت خاصی برخوردار است. دلیل این مسئله ذوق و سلیقه ایرانی ها می باشد. نحوه چیدمان وسایل, تناسب و هماهنگی رنگ های موجود در آشپزخانه, استفاده از مدل کابینت های زیبا و … از جمله فاکتورهای مورد توجه در دکوراسیون داخلی آشپزخانه های ایرانی است. کابینت ها یکی از وسایل مورد نیاز و ضروری برای آشپزخانه های ایرانی به شمار می رود. تصاویر زیر نمونه هایی از جدیدترین این دکوراسیون ها را نشان می دهد..استفاده از کابینت های ام دی اف، چوبی و یا طرح چوب یکی از شیک ترین ایده های طراحی آشپزخانه های ایرانی به شمار می رود. به علاوه نحوه چیدمان وسایل در آشپزخانه های ایرانی با دقت بسیاری انجام می شود. تصاویر زیر نمونه هایی از این ایده ها را نشان می دهد . همانطور که مشاهده می کنید نورپردازی در دکوراسیون آشپزخانه ها مورد توجه قرار گرفته است. زیرا علاوه بر زیبایی موجب روشنایی آشپزخانه می شود . ……………. – ۱ /مثلث کار یک مثلث فرضی است که در طراحی داخلی آشپزخانه فرض می شود و سه راس آن شامل “سینک ظرفشویی ” ، ” اجاق گاز ” و “یخچال” می باشد . البته لازم به ذکر است در آشپزخانه های کوچک چیدمان این سه عنصر ممکن است به صورت خطی انجام شود ! رابطه این سه عنصر در آشپزخانه بایستی به گونه ای باشد که نه آنقدر فاصله بین آنها زیاد باشد که موجب رفت و آمد طولانی شود و نه آنقدر کم و تنگاتنگ باشد که موجب تداخل و اختلال در مسیر رفت و آمد شود . بهترین شرایط به این صورت است که محیط این مثلث
بین ۴.۸ تا ۶ متر باشد..

۲ /توجه به ترکیب رنگ
در طراحی دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ، ترکیب رنگ از جایگاه ویژه ای برخوردار است ترکیب رنگ در آشپزخانه تحت تاثیر بخش های مختلف فضای داخلی می تواند شکل بگیرد .مثلا اگر دکوراسیون پذیرایی شما تم کِرم-قهوه ای دارد بهتر است از کابینت هایی با هارمونی گرم و نزدیک به رنگ نشیمن استفاده نمایید . اگر فضای آشپزخانه تان کوچک است استفاده از رنگ های روشن و براق پیشنهاد می شود..

دکوراسیون اشپزخانه

دکوراسیون اشپزخانه

دکوراسیون اشپزخانه

دکوراسیون اشپزخانه

دکوراسیون اشپزخانه
دکوراسیون اشپزخانه

 

دیدگاهی وجود ندارد

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته شده است.